Jums rodas jautājumi? Rakstiet mums info@autoparking.lv
Moderni pārkošanas risinājumi
Tālrunis: +371 29208727

Multiparker

Multiparker

Pilnībā automatizētas sistēmas daudzlīmeņu uzglabāšanas veidā. Pacelšanas ierīces manipulators nodrošina automašīnu kustību un rotāciju trīs plaknēs, ievietojot tās brīvās vietās. Sistēma darbojas automātiski un to kontrolē dators.

Sistēma ir paredzēta vairāk nekā 100 (bet ne mazāk kā 10) automašīnu novietošanai augstceltnēs.

Мultiparker 710

Sistēma efektīvi izmanto pieejamo telpu un piedāvā no 2 līdz 8 stāvvietu līmeņiem.
Pateicoties SRU sistēmai, Multiparker 710 sistēma darbojas ar „augsto plauktu” principu un ir piemērota galvenokārt plašām telpām. Automašīnu transportēšana notiek šķērsvirzienā. Pateicoties platformas rotācijas mehānismam, automašīna virzās izbraukšanas virzienā, kamēr platforma pārvietojas horizontālā plaknē.
uzglabāšanas vietu.

Мultiparker 720

Šī sistēma ir ideāli piemērota autostāvvietai ar nelielu platību un augstām telpām, novietojot automobiļus vienu virs otra, maksimāli- 50 līmeņos.

Мultiparker 730


Pateicoties SRU un ratiņu kombināciju variantiem, Multiparker 730 nodrošina ātru automašīnas piegādi lietotājam.

SRU un ratiņu neatkarīgās kustības dēļ, pateicoties ātrai palešu maiņai, automobiļa izsniegšanas laiks ir ievērojami samazināts. Katrā līmenī ratiņi pārvietojas neatkarīgi no SRU, tajā pašā līmenī ar lielu skaitu stāvvietu var uzstādīt vairākus ratiņus.

Multiparker 730 modulārā konstrukcija ietaupa vēl vairāk vietas un tādējādi nodrošina augstu stāvvietas sistēmas izmantošanas koeficientu.

Мultiparker 740

Pilnībā automātiska sistēma ir paredzēta šaurām un garām stāvvietām. Pateicoties auto novietošanai augstā stalažā, viena blakus otrai un viena virs otras, sistēma piedāvā telpu taupošu risinājumu.

Automašīnas novietošana notiek SRU garenvirzienā. Lai optimāli izmantotu telpu, SRU kreisajā un labajā pusē uzbūvē līdz 3 stāvvietu rindām un līdz pat 8 līmeņiem. Brīvi kombinēta automašīnu uzņemšanas un izsniegšanas punkta izvietošana.

Мultiparker 750

Šī sistēma piedāvā novietot stāvvietas 30 līmeņos kubiskā betona formā, neizmantojot tērauda konstrukcijas un platformas.

Multiparker 750
ir "augstā stalāža" torņa un / vai raktuves veidā betona konstrukcijā, kas ar pazemes izvietojumu un nelielu platību padara projektu lētāku un ļauj izmantot līdz pat 30 stāvvietu līmeņiem.

Viens vai vairāki transportlīdzekļu nodošanas punkti nodrošina piekļuvi stāvvietām caur SRU, kas vertikāli pārvieto ratiņus uz jebkuru brīvu  stāvvietu.

 

Мultiparker 760

Bezratiņu sistēma darbojas pēc stalažas principa, un, pateicoties automašīnu novietošanai blakus un viena virs otras, ir vēl vairāk vietas vēl lielākam stāvvietu skaitam.

Torņa un / vai raktuves sistēma piedāvā stāvvietas tieši uz betona virsmas. Ja ir pieejamas lielas platības, vienā rindā ir iespējams novietot vairāk nekā 100 stāvvietas. Neatkarīgi viens no otra rati pārvietojas pa rindām, novietojot automašīnas ar gareniski pacelamo SRU palīdzību tieši uz betona virsmas.

© Copyright 2024 Webone Latvia. All Rights Reserved.

Search