Jums rodas jautājumi? Rakstiet mums info@autoparking.lv
Moderni pārkošanas risinājumi
Tālrunis: +371 29208727

Velosipēdu novietošanas iekārta VelopA

Bez šaubām, velosipēdi palīdz mums vairāku problēmu risināšanā -  riteņbraukšana samazina sastrēgumus, aizsargā vidi un veicina veselīgu dzīvesveidu.

Bet tajā pašā laikā rodas problēmas ar velosipēdu novietošanu tādās vietās, kā uzņēmumi, dzīvojami rajoni, dzelzceļa stacijas, skolas un veikali, it īpaši pilsētas centrā. Ierobežota telpa velosipēdu stāvvietai var negatīvi ietekmēt drošības līmeni un samazināt publisko vietu pievilcību. Divlīmeņu sistēma ļauj novietot velosipēdus objektos, kur trūkst vietas, padarot sabiedriskās telpas sakārtotākas, drošākas un samazināt nekārtību ielās.

Mūsu partneris VelopA specializējas velosipēdu novietošanas un uzglabāšanas iekārtu, kā arī āra mēbeļu, ceļu satiksmes un infrastruktūras papildaprīkojuma ražošanā. Jūs varat uzzināt vairāk par VelopA sortimentu pie mūsu speciālistiem.

Divlīmeņu velosipēdu statīvs CapaCITY

CapaCITY izmanto telpu efektīvāk, nekā jebkurš cits divlīmeņu velosipēdu statīvs, raksturojas ar pieejamu cenu. CapaCITY ļauj uzglabāt velosipēdus vienu virs otra, dubultojot uzglabāšanas kapacitāti. Sistēmā ir iebūvētas gāzes atsperes, kas ievērojami atvieglo velosipēdu pacelšanu uz augšējo līmeni.

Priekšrocības:

- Velosipēdu gandrīz nav nepieciešams celt.

- velosipēdu bloķēšanas sistēma.

- ergonomiski neslīdoši rokturi.

- izvirzītas detaļas droši noslēdzas ar aizsargpārklājumu.

- papildu bloķēšanas eņģes optimālai aizsardzībai pret zādzību.

- divkāršo velosipēdu stāvvietu skaitu.

- stabils, uzticams un neprasa uzturēšanu.

Divlīmeņu velosipēdu statīvs EasyLift Premium

 Jaunākās paaudzes divlīmeņu velosipēdu novietošanas sistēmas VelopA. Šī velosipēdu novietošanas sistēma ir lieliska  kvalitātes un cenas kombinācija un ir labākais, skaistākais un efektīvākais divu līmeņu velosipēdu statīvs tirgū. Easylift Premium ļauj uzglabāt velosipēdus vienu virs otra un divkāršo vietu skaitu. Sistēma izmanto iebūvētas gāzes atsperes, lai paceltu velosipēdu, bet unikāla amortizatoru sistēma nodrošina drošu un kontrolētu nolaišanu, kad velosipēds ir jāizņem.

 

Easylift Premium ir ļoti draudzīgs lietotājam.

 

Priekšrocības:

- velosipēdu gandrīz nav nepieciešams celt.

- velosipēdu bloķēšanas sistēma.

- ergonomiski neslīdoši rokturi.

- izvirzītas detaļas droši noslēdzas ar aizsargpārklājumu.

© Copyright 2024 Webone Latvia. All Rights Reserved.

Search