Jums rodas jautājumi? Rakstiet mums info@autoparking.lv
Moderni pārkošanas risinājumi
Tālrunis: +371 29208727

SIEBAU

Mūsu partneris no Vācijas ir SIEBAU.

 Kopš 1946. gada šis ražotājs ir izstrādājis, izgatavojis un ražojis augsto tehnoloģiju produktus savā rupnīcā Kreuztal (Siegerland, Ziemeļreina-Vestfālene).

Viens no populārākajiem SIEBAU produktiem ir saliekamās garāžas. Ideālā ērtības, uzticamības un stila kombinācija jau sen ir plaši atzīta - šīm garāžām visā pasaulē ir lietotāju un sekotāju armija.

SIEBAU saliekamās garāžas ar reljefām vai gludām sienām ir pārklātas ar dekoratīvu apmetumu un izskatās kā pamatu būves daļa. Šis ir tas pats minerālu dekoratīvais apmetums, ko izmanto mājas celtniecībā kā fasādes apmetumu. Pareizi izvēlēts krāsas tonis ļauj perfekti pielāgot SIEBAU garāžu jebkuram dizainam.

 SIEBAU garāžām nav nepieciešama iepriekšēja pamata konstrukcija. Šādu garāžu ir viegli uzstādīt, izjaukt un pārvietot. Jumts var būt vienslīpju vai divslīpju, iespējams pasūtīt gaismas caurlaidīgu jumtu. Standarta modelim ir viens panelis, nesiltināti vārti, bet papildus vārtiem var uzstādīt automatiku, kas tiek vadīta no tālvadības pulta. Ir pieejamas arī siltinātas garāžas ar sekciju durvīm. Garāžas var būt aprīkotas ar logiem un durvīm sienās vai vārtos.Papildus garāžām SIEBAU piedāvā plašu aprīkojuma klāstu, kas padara mūsu dzīvi ērtāku, modernāku un skaistāku. Ja meklējat augstākās kvalitātes nojumes, garāžas, miskastes, ieejas jumtus, noliktavu / vides tehnoloģiju ar pirmklasīgu dizainu, ART SIGNĀLS speciālisti labprāt piemēros Jūsu vajadzībām sava partnera SIEBAU daudzu gadu pieredzi, detalizētas zināšanas un nepārtrauktu attīstību.

"ART SIGNĀLS" paveiktie projekti

© Copyright 2024 Webone Latvia. All Rights Reserved.

Search