Jums rodas jautājumi? Rakstiet mums info@autoparking.lv
Moderni pārkošanas risinājumi
Tālrunis: +371 29208727

Nojumes AKRAPLAST Sistemi S.r.l

SIA „ART SIGNĀLS” Latvijas teritorijā pārstāv itāļu ražotāju AKRAPLAST Sistemi Srl, kas ir eksperts  gaismu caurlaidīgo sistēmu, loksņu un paneļu ražošanā būvniecības nozarē, īpaši attiecībā uz polikarbonāta produktiem. Jau vairāk nekā 35 gadus AKRAPLAST Sistemi darbojas pasaules tirgū, piedāvājot tehnoloģijas, produktus un pakalpojumus, kas ir sekmējuši uzņēmuma panākumus.

Viens no vispieprasītākajiem AKRAPLAST Sistemi Srl produktiem ir SUN MODUL. Tā ir patentēta polikarbonāta sistēma, kas izstrādāta, pamatojoties uz jaunākajām tehnoloģijām šajā nozarē. Vislabākās šūnu polikarbonāta īpašības kombinācijā ar unikālu savienojumu, pašatbalstu tērauda kanālu un polikarbonāta savienojuma stiprinājuma profilu veido fantastisku sistēmu sienu un jumtu stiklošanai.
Šī pašatbalstu polikarbonāta stiklojuma sistēma tiek ražota ar UV aizsardzību.
Sun Modul speciālie polikarbonāta paneļi ir piestiprināti pie taisniem vai izliektiem tērauda kanāliem, kas ļauj sistēmai izturēt laika apstākļus, tostarp spēcīga vēja vai sniega iedarbību. Speciāli izgatavoti polikarbonāta fiksācijas profili droši nostiprina paneļus.
Sistēma ir aprīkota ar plašu alumīnija rāmja profilu, blīvējumu, atvērtu sekciju un citu piederumu klāstu jebkurai lietošanai modernā konstrukcijā.

Izmantošanas jomas:

  • Jumta stiklojums.
  • Nojumes.
  • Sienas stiklojums.
  • Jumta logi.
  • Baseina pārsegi
  • Stadionu tribīnu jumti utt.

 

SIA „ART SIGNĀLS” speciālisti nodrošina AKRAPLAST Sistemi Srl produktu plānošanu, projektēšanu, piegādi un uzstādīšanu.

"ART SIGNĀLS" paveiktie projekti

© Copyright 2024 Webone Latvia. All Rights Reserved.

Search