Jums rodas jautājumi? Rakstiet mums info@autoparking.lv
Moderni pārkošanas risinājumi
Tālrunis: +371 29208727

Auto stāvvietas WÖHR

WÖHR Autoparksysteme GmbH ir viens no vadošajiem automobiļu autostāvvietu ražotājiem pasaulē.

 

Ir aizvien vairāk cilvēku un automašīnu, un mazāk vietas, it īpaši pilsētās. Vācu automatizēto autostāvvietu sistēmu ražotājs WÖHR vairāk nekā 60 gadus ir izstrādājis, ražojis un uzstādījis stāvvietu aprīkojumu un piedāvā plašu mehānisko, pusautomātisko un automātisko sistēmu klāstu jebkuras autostāvvietas telpas organizēšanai. Pārvietojošas horizontālā un vertikālā virzienā, kā arī rotējošas WÖHR platformas, optimizē pieejamo automašīnas uzglabāšanas vietu.

Image

Automātisko stāvvietu sistēmu priekšrocības:

 • iespējama automātiska autostāvvieta bez cilvēka iejaukšanās;
 • maza platība, kas nepieciešama automašīnu izvietošanai (piem., 57 automašīnu novietošanai nepieciešami 47 m²);
 • dažādas konstrukcijas (tornis vai pazemes struktūra);
 • nav nepieciešamības uzbūvēt rampas un piekļuves ceļus;
 • pilna drošība (nav nepieciešams braukt pa šaurām tumšām ielām un atgriezties pa neērtām kāpnēm);
 • nav nepieciešamības uzstādīt dārgas apgaismojuma un ventilācijas sistēmas;
 • viegli pielāgoties jebkuram konkrētam projektam;
 • mazāk laika automašīnas novietošanai;
 • iespēja izmantot šīs sistēmas dažādu automašīnu novietošanai, piemēram, limuzīnu, kas sver līdz 2,5 tonnām (piemēram, Mercedes-Benz);
 • iespēja izmantot plašu vadības ierīču klāstu (no magnētiskajām kartēm līdz radio tālvadības ierīcēm);
 • iespējas ietaupīt vietu (pie augstas zemes cenas);
 • iespēja izmantot jauno automobiļu modeļu izstādīšanai salonos un servisa centros;
 • iespēja novietot dažāda augstuma automašīnas;
 • dažādu ģeometrisko konfigurāciju iespēja;
 • iespēja izveidot torni, gan kā atsevišķu struktūru, gan kā esošas ēkas paplašinājumu.

Viena no WÖHR stāvvietu sistēmas iespējām ir  Parklift sērija.

Tajā automašīnas tiek novietotas vienu virs otrās divos vai trijos līmeņos. Divu bloku uzstādīšana ļauj ērti uzņemt līdz 6 automašīnām.
Pusautomātiska autostāvvieta Combilift un Combiparker, pateicoties vertikālās un horizontālās kustības sistēmai, padara iespējamu kompaktu novietojumu līdz pat 31 dažādu izmēru automašīnai vienā stāvlaukumā. Virszemes un pazemes autostāvvietas  Slimparker un Crossparker, darbojas saskaņā ar to pašu principu, un automašīnas var viegli pārvietoties pa ieejas moduli, kas atrodas zem zemes.

Pilnīgi automātiska autostāvvieta ir labākais risinājums stāvvietām pilsētu centros. Pateicoties automatizētām sistēmām, piemēram,  Flurparker, Parksafe un Multiparker,

vadītājam nav jāatrod stāvvietas - viņa pati atnāk pie viņa. Speciālie vadības paneļi ļauj vadītājam viegli nokļūt automašīnā un izkļūt no tā, izvairoties no sarežģītas manevrēšanas. Tad vertikālais pacēlājs pārvieto automašīnas uz stāvlaukuma stāvvietām, kur tās ir droši uzglabātas. Atkarībā no pieejamās telpas, šie risinājumi daudzlīmeņu stāvvietu torņu un statņu tipu veidā ļauj uzglabāt vairākus simtus automašīnu.

 

 

Pārvietojošas horizontāli un vertikāli, kā arī rotējošās platformās Plarform, optimizē pieejamo transportlīdzekļa uzglabāšanas vietu un būtiski atvieglo iebraukšanu / izbraukšanu šaurās telpās. Automātiskais velosipēdu novietošanas tornis Bikesafe ļauj droši un kompakti novietot un uzglabāt  parastus un elektriskus velosipēdus.

Visas mehanizēto stāvvietu sistēmas var izmantot gan vienvietīgās, gan saliekamās, gan pazemes, gan virszemes autostāvvietās, kā arī visu stāvvietu sistēmās.

 

Jaunas garāžas tehnoloģijas ietaupa ēkas platību 2,5-4 reizes un ēkas tilpumu 1,5-2 reizes. Vertikālās arhitektūras racionalitāte ir tāda, ka, pirmkārt, piekļuves ceļš un rampas ir nepieciešamas tikai vienā līmenī, un, otrkārt, automašīna pārvietojas uz stāvvietu bez cilvēka iejaukšanās.

Šīs sistēmas ir paredzētas automašīnu novietošanai, novietošanai stāvvietā un uzglabāšanai neapsildāmās garāžas telpās ar vieglu žogu, kā arī apsildāmās garāžās un āra stāvvietās.

WÖHR sistēmas neļauj nepiederošām personām izmantot neatļautu piekļuvi, jo to var tikai izmantojot individuālos identifikācijas rīkus (atslēgu, kodētu magnētisko vai elektronisko karšu, infrasarkano un radio tālvadības ierīces, kā arī mobilo tālruni). Tiek nodrošināta arī aizsardzība pret atmosfēras un cilvēka izraisītu piesārņojumu un citiem bojājumiem.

Tehnisko personāla piesaiste WÖHR sistēmām nepieciešama tikai, lai veiktu periodisku (plānotu) apkopi. Sistēmas pārvaldīšana ir vieglāka nekā automašīnas vadīšana. Mehānismu drošība un ievērojamas konstrukcijas drošības robežas pilnībā izslēdz nelaimes gadījumus un ir nekaitīgas lietotājiem, vienlaikus ievērojot drošības noteikumus.

© Copyright 2024 Webone Latvia. All Rights Reserved.

Search